Hizmetlerimiz

Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir.

Suyu her gün değiştirilen bir havuzda mı yüzmek istersiniz yoksa haftada bir değiştirilen havuzda mı ? Elbette ki suyu her gün değiştirilen bir havuzda yüzmek isteriz. Vücudun lenf sistemini de buna benzetirsek fazla hata yapmış olmayız. Vücudun lenf sistemi ne kadar hızlı olursa vücutta biriken zararlılara o kadar az maruz kalmış oluruz.

Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,
Selülitleri gidermede,
Zayıflama tedavilerinde – destekleyici olarak,
Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde – destekleyici olarak ve nekehat dönemi sonrası,
Vücutta biriken toksinlerin atılmasında,
tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yüksek tansiyon hastalarında,
Hemeroid / basur hastalarında,
Diyabet / şeker hastalarında,
Kemik erimesi hastalarında,
Hamilelerde kullanılması sakıncalı olup uzman hekim kontrolünde uygulama yapılmalıdır.

Lenf drenaj uygulaması gereği zaten tüm vücudu saran bir tedavi şeklidir. Bu yüzden vücudun tamamına uygulanır. Bölgesel anlamda her hangi bir sakıncası yoktur.

Lenf Drenaj ödem tedavisi, seans sayısı tedavi türüne ve kişiden kişiye farklılıklar gösterir. Tedaviyi destekleyici olarak yapıldığında seans sayısı asıl tedavi türüne göre belirlenmektedir. Selülit tedavilerinde ortalama 10 – 15 seanstan sonra sonuç alınması mümkündür.

Şu ana kadar zararı olduğuna dair her hangi bir klinik çalışmaya rastlanılmamıştır.

Kesinlikle uygulama sırasında herhangi bir ağrı veya acı duymazsınız. Dilerseniz tedavi sırasında gazete, dergiler okuyabilir tabletinizle zaman geçirebilirsiniz…

Herhangi bir yan etkisi yoktur.