Hizmetlerimiz

Tüm dünyada iki tip: Jel ve Akrilik uygulama vardır. Jel sistem, eğitim almış uzmanlar tarafından dogru bir şekilde uygulanır. Doğru bir uygulama, estetikle birlikte sağlıklı ürünleri sunarak tırnaklarınızı kalıcı ve sağlıklı güzelliğe kavuşturur.

Protez tırnak uygulamamız en çok Tırnak Yeme , Tırnaklarda Şekil Bozukluğu, Tırnakta Sararma, Tırnak Çizgileri, Tırnakta kırılmalar ve Soyulan Tırnaklara estetik görünüm kazandırmak için uygulanan sistemdir.

Jel sistemde ilk uygulama 2 saat sürmekte ve yaklaşık 3-4 haftalık periodla bakımı yapılır. Merak edilen sorulardan ilki protez tırnağın nasıl uygulandığıdır. Protez iki şekilde uygulanır tırnağa özel tipleri (tırnakları) tırnağınızın 1/3 itibaren yapıştırılıp istediğiniz boy ve şekle getirildikten sonra takılan tırnağın üstü törpü ile matlaştırılır ya da Jel ile Tırnak formu kullanılarak ile uzatılıp güçlendirlendirilir. Jel ile kaplanıp tekrar şekil verilip üst yüzey törpülenerek tırnak formuna uygun hale getirilir ve parlatılır. Tırnak etlerine besleyeci yağ sürülüp işlem bitirilir. Protez tırnak bayanlara uygulandığı gibi tırnakları ile sorun yaşayan veya sürekli olarak bakımlı görünmek isteyen erkeklere de uygulanabilir.

Başta mantar, psöriazis (sedef hastalığı), tırnak boşalması gibi dermatolojik tedavi gerektiren kişilerde uygulanmamalıdır. Tırnak hastalıkları hekim kontrolünde tedavi edilmeli, tedavi sonrası meydana gelen deformasyonlara hekim izni alındıktan sonra Protez Tırnak uygulaması yapılabilinir.

Tırnak yeme alışkanlığı olan ve bu problemden kurtulamayan kişiler
Elleriyle çok fazla iş yapan kişiler
Tırnak yapısı hassas olanlar ve sürekli kırılma, çatlama, pürüzlü yüzey gibi tırnak problemi yaşayanlar.
Zamanı kısıtlı olup uzun süre mükemmel bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişilere
Tırnakları ile çalışan Müzisyenlere
Yoğun iş temposunda çalışan herkese ve her zaman bakımlı ve şık tırnaklarla dolaşmak isteyen tüm kişiler için eşsiz bir uygulamadır.

Işık altında sertleşen maddelerin kullanıldığı protez tırnak sistemine “jel sistem” adı verilir. Jel sistemde tırnağın üzerine sürülen jel karışımında, UV lamba kullanılarak sertleşme sağlanılır. Tırnak yapımında kullanılan jeller üç aşamada sonlandırılır. İlk uygulanan jelin içeriğinde tutucu özelliği olan maddeler bulunur. İkinci aşamada kullanılan jel tırnağa şekil vermeye yarar ve ilk jele oranla daha koyu bir kıvama sahiptir. Üçüncü aşamada kullanılan jel ise daha ince ve akışkandır. Tırnağa doğal bir parlaklık verir.

Tırnak şekillendirici jelden sonra veya parlaklık veren jel yerine kullanılabilen renkli jeller sayesinde sürekli oje degistirmek istemeyenler ve ojelerinin atmasından şikayet edenler oldukca rahat etmektedir. Renkli jeller son aşamada kullanıldığından, üzerine tekrar parlak jel uygulanmasına gerek kalmamaktadır. Bakımlar sırasında ise jelin rengi arzu edilen başka bir renk jel ile değiştirilebilmektedir.

Protez Tırnak Profesyonel salonlarda uzman kişiler tarafından uygun malzemeler kullanarak yapıldığında tırnaklarınızın zarar görmesi diye birşey söz konusu olamaz. Aksine üzerinde koruyucu bir malzeme olduğu için tırnaklar daha kolay ve çok daha sağlıklı uzar. Tırnağın havasız kalması diye bir şey de söz konusu değildir. Protez tırnak uygulaması esnasında tırnak dibindeki canlı bölge dikkate alınarak uygulama yapılır. Uygulama sırasında tırnak dibi ve eti arasında gözle görülmeyecek kadar bir boşluk kalır ve tırnak rahat ve sağlıklı olarak uzamaya devam eder.

Protez Tırnak çok doğal görünmekle birlikte tırnak ile bütünleştiği için rahat kullanılır. Kendi tırnağınızdan en az 40 kat daha güçlüdür. Doğal tırnağınızla yapmaya bile cesaret edemeyeceğiniz durumlar karşısındaki performansına siz de şaşıracaksınız. Düşünüldüğü gibi narin hemen kırılabilecek bir ürün değildir. Aksine protez tırnak ile çok sağlam ve muntazam tırnaklara sahip olursunuz.

Protez tırnağınızın bakım zamanlarını geçirmediğiniz ve bakımlarına düzenli devam ettiğiniz sürece herhangi bir zaman kısıtlaması söz konusu değildir. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sizin isteğinize göre 6 ay sonra bir yenileme işlemi yapılabilir.

Eğer sık sık tırnaklarındaki ojeleri değiştirenlerden değilseniz ve genel olarak uzun sürelerle hep aynı renkleri kullanıyorsanız, ojelerinizin dökülmesi, sıyrılması ve sürekli olarak onları yeni baştan sürmek sizi de oldukça rahatsız ediyor olmalı. Tırnaklarımızın güzelliğinin tüm bir elimizin görünümünü değiştirebildiğini dikkate alırsanız, oje konusunun pek de hafife alınmaması gerektiğini farkedebilirsiniz.

Pek çok oje üreten kozmetik firması, ojelerinin her zaman en dayanıklısı olduğunu iddia eder ve her seferinde bir umut yaptığımız denemeler genellikle sonuçsuz kalır. Sonuç olarak hemen dökülen ve güzelliği bozulan ojeleri yeniden temizlemek ve sürmek gerekir. Eğer çocuklarınız, eşiniz, işiniz ve diğer şeyler için bile vakti zor buluyorsanız bu yenileme işlemi gününüzün önemli bir kısmından yiyebilir.

Bunun için üretilen çözümlerden bir tanesi de kalıcı oje ve bahsettiğimiz gibi aynı renkle dolaşmak sizin için sorun değilse oldukça memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Zira kalıcı oje uygulaması sayesinde, iki hafta süresince yeniden tırnaklarınıza oje sürmeniz gerekmiyor ve buna ayıracağınız vakti de dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sürekli olarak oje almak ya da aynı rengi bulmak gibi sorunlarla da uğraşmıyorsunuz.

Kalıcı oje uygulamasında, UV tekniği ile yapılan kurutma sayesinde oje sürülür sürülmez hemen kurumaktadır ve böylece sıkıcı bekleme süreci de ortadan kalkmaktadır.

Ayrıca, kalıcı ojenin renginin ev işleri yapsanız bile değişmemesi, solmaması her zaman en güzel halinizle kalmanıza yardımcı olmaktadır. Ojenin sağlamlığı ve bütünlüğü sayesinde tırnaklarınızda yaşayabileceğiniz kırılmalara karşı da etkin bir çözüm elde edebilir, hatta tırnak yemeye dahi bir son verebilirsiniz.

Manikür elleri ve tırnakları temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.

Manikür lisanslı bir profesyonel tırnak uzmanı manikürist tarafından profesyonel manikür salonlarında yapılan tırnak ve tırnak derisine uygulanan bir kozmetik güzellik tedavisidir. Manikür tırnaklar için sadece bir tedavi değil, aynı zamanda eller için estetik güzelliği etkileyen kozmetik tedavidir.

Bir manikür celbi, tırnak kenarı etleri, tırnak tedavisi tedavisi, el masajı ve cila uygulaması şekillendirilmesi oluşur. Ayrıca manikür el ve ayaklar için özel hizmetlerdir. eller için, yumuşatıcı madde ve bir losyon uygulama iliklerine kadar yaygın bir uzmanlık alanıdır. Bu prosedür, ayak tırnaklarını ve ayaklarda, bu tedaviye bir Pedikür denir uygulanabilir.

Pedikür de manikür gibi ayak ve ayak tırnaklarını temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, ayak masajı, ölü derinin düzeltilmesi ayrıca topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa hijyenik bir şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.